(044) 227-42-56

(096) 296-65-12

(050) 766-43-53

(093) 271-31-13

Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Новости по теме: Общество и переезды
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Реальные доходы Украинцев резко начали падать к четвертому кварталу
Дата публикации: 2020-10-17

Как подключить телевидение и какой вид выбрать
Дата публикации: 2020-10-08

В Минздраве и медики говорят о возможности введения жесткого карантина в Украине
Дата публикации: 2020-10-05

Вы можете ошибиться, думая, что кризисный возраст - 40 лет
Дата публикации: 2020-09-29

Шмыгаль ответил, сколько должен получать Украинец в месяц
Дата публикации: 2020-09-27

Шмыгаль заявил о «Нормальной для Украинцев зарплате для жизни».
Дата публикации: 2020-09-21

Минздрав подготавливает почву, чтобы ввести жёсткий карантин по всей Украине
Дата публикации: 2020-09-17

Знаменитый городок для отдыхающих в Запорожской области залило водой и это очень пагубно отражается на любом сервисе, в том числе и грузоперевозках.
Дата публикации: 2020-09-14

Продление карантина грозит закрытием границ Украины и частичной остановки грузоперевозок
Дата публикации: 2020-09-11

Грузоперевозки Черкассы-Киев и неприятности, которые могут уничтожить бизнес
Дата публикации: 2020-09-09

В Україні з’являться нові дорожні знаки.

В Україні з’являться нові дорожні знаки.


Добавлена: 10.07.2015Категория: Общество и переезды

Нова редакція стандарту дорожніх знаків в Україні вступила в дію з 1 липня.


Нова редакція державного стандарту дорожніх знаків, максимально наближеної до стандартів більшості країн Євросоюзу, ДСТУ 4100:2014 "Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування" набула чинності в Україні з 1 липня. Про це передає Інтерфакс-Україна.

Як пояснив агентству один з розробників нового стандарту, начальник відділу "Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем МВС Анатолій Ткаченко, введення нового стандарту виробництва дорожніх знаків відповідає європейським нормам і зробить рух на дорогах України більш безпечним.

Він зазначив, що на підвищення загального рівня безпеки дорожнього руху має вплинути підвищення вимог до світло відбиваючим властивостями матеріалів, з яких виготовлені знаки. "У всіх виробників дорожніх знаків було півроку, щоб змінити технічні вимоги до виробництва.

Также читайте:
У київській області побудують сміття переробні заводи
Затверджена схема, за словами Дмитра Новицького, передбачає будівництво трьох сміття переробних заводів. Сміттєспалювальний завод "Енергія" переоблад...
Кошмари київських маршруток: за кермом знаходять п'яних водіїв, а від автобусів відпадають колеса (інфографіка)
ДАІ цілий місяць перевіряла перевізників ДАІ Києва закінчила перевірку столичних маршруток і автобусів. Результати невтішні: водії сідають за кермо на...
Уряд визначив порядок вилучення транспорту на час мобілізації
Військово-транспортна обов'язок є складовою частиною мобілізаційної підготовки та мобілізації. Кабінет міністрів виклав у новій редакції "Положення п...
Коли організації, що встановлюють знаки, будуть проводити тендери, вони повинні враховувати нові стандарти", - сказав А. Ткаченко.

У свою чергу директор підприємства з виробництва дорожніх знаків "Укрдортехносервис" Дмитро Чубатий зазначив, що новий стандарт дорожніх знаків висуває нові вимоги до виробництва, колориметрії, коефіцієнту світло відбиваючого і гарантійного терміну експлуатації. "У міжнародній практиці давно зарекомендували себе так звані traffic (дорожні) кольору. Це оптимальні в своєму спектрі кольору, які контрастні по відношенню один до одного, і дозволяють людському мозку в найкоротші терміни вірно сприйняти попереджувальну інформацію", - сказав він.

Крім того, за його словами, новий стандарт передбачає використання кількох видів плівок, які використовуються для виробництва дорожніх знаків, у тому числі двох видів світло обертаючих плівок.

"Простіше кажучи, одна світло обертаюча плівка буде світити у світлі фар вашого автомобіля в 1,5 рази яскравіше, інша в п'ять разів яскравіше. Ці характеристики не повинні знижуватися протягом 7 років для однієї плівки і протягом 10 років для іншого", - пояснив Д. Чубатий.

Фахівець департаменту дорожньої безпеки компанії "3М Україна" Дмитро Тумаркін зазначив, що на відміну від попередньої версії стандарту, який регламентував використання двох типів плівок: без і з ефектом світло відбивальна, новий стандарт вводить ще один тип матеріалів - світло відбивальної плівки з високою інтенсивністю світло відбування.

Цей тип матеріалу буде застосовуватися, зокрема, на автомобільних дорогах першої та другої категорії, в населених пунктах, на магістральних дорогах та магістральних вулицях загальноміського значення, для позначення залізничних переїздів, на небезпечних поворотах, пішохідних переходах, які розташовані за межами перехресть, в місцях проведення дорожніх робіт, в місцях концентрації ДТП.

Д. Тумаркін підкреслив, що нові стандарти передбачають наявність на маркуванні дорожнього знаку інформації про тип плівки і гарантійний термін експлуатації світло обтирального матеріалу.

На його думку, це дозволить оптимізувати контроль з боку контролюючих органів.

"Компанії зі світовим ім'ям, які займаються виробництвом світло обтиральних матеріалів, вже давно маркують свої матеріали інформацією про тип плівки і гарантії. Це зроблено для того, щоб служби, які здійснюють контроль якості дорожніх знаків, могли візуально визначити їх цікавлять загальні параметри. А при необхідності більш детального обстеження повинно буде використовуватися спеціалізоване контрольно-вимірювальне обладнання ", - сказав він.


 


Страницы:
1
2
3
4