+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Особенности подбора авто на американских аукционах
Дата публикации: 2018-09-15

Как выгодно продать грузовое авто
Дата публикации: 2018-08-19

На что обращать внимание при выборе ГБО: бренд, цена или рекомендации установщиков
Дата публикации: 2018-05-21

Офисный переезд без хлопот в Киеве
Дата публикации: 2017-12-25

Застраховать груз и как получить страховку
Дата публикации: 2017-11-15

Почему грузоперевозчики ездят на шинах Rosava
Дата публикации: 2017-11-03

Грузоперевозчики грозятся поднять тарифы в два раза уже в этом году
Дата публикации: 2017-10-22

Все виды перевозок электроинструмента в интернет-магазине «Альцест»
Дата публикации: 2017-10-18

Квартирный переезд в Киеве
Дата публикации: 2017-10-14

Дорожники приготовили сюрпризы Украинским грузоперевозчикам
Дата публикации: 2017-09-16

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Особенности подбора авто на американских аукционах
Авторынок Америки известен во всем мире. Чем? Невероятно низкими ценами. Продажа бу транспортных средств происходит не привычным для нас способом, а через торги на аукционах. Каждый участник может делать свои ставки, повышая стоимость до того, как это будет для него актуально. Американские авто аукционы - это тысячи лотов ежедн...
Как выгодно продать грузовое авто
Когда приходит время менять автомобиль, то сразу же становится вопрос, как выгодней это сделать. Многие пользуются советами опытных друзей или пробуют найти покупателя среди своих знакомых. Обычно такие сделки выгодны обеим сторонам – ведь Вы точно получите свою оправданную стоимость, а Ваш покупатель автомобиль, о всех недостат...
На что обращать внимание при выборе ГБО: бренд, цена или рекомендации установщиков
Основным условием успешной газификации автомобиля остается соответствие технических возможностей газобаллонной установки параметрам двигателя. В противном случае проблем не избежать. Определяющим фактором при выборе газобаллонной аппаратуры остается мощность мотора – под нее подбираются форсунки и редуктор-испаритель нужной про...