+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Перевозка двуспальной кровати, наши рекомендации
Дата публикации: 2019-05-11

Сколько стоит чип тюнинг грузовых автомобилей?
Дата публикации: 2019-03-29

Рефрижераторные грузоперевозки. В чём преимущества услуги?
Дата публикации: 2019-03-24

Перевозка мебели для офиса
Дата публикации: 2019-03-16

Международные грузоперевозки
Дата публикации: 2019-03-11

Грузоперевозки летних шин.
Дата публикации: 2019-02-15

Грузоперевозки по Киеву и Украине.
Дата публикации: 2019-02-13

Ностальгия грузоперевозок Киева
Дата публикации: 2019-02-02

Внешнее и техническое состояние грузоперевозок в Киеве.
Дата публикации: 2019-01-30

Нормативы осуществления услуги по опасным грузоперевозкам
Дата публикации: 2019-01-28

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Перевозка двуспальной кровати, наши рекомендации
Для правильного выбора перевозки кровати, наши рекомендации будут вам очень полезными и практичными. Приобретая интерьерные мебельные изделия и конкретно – кровати вы наверняка будете сталкиваться с такими проблемами как, не считая покупки, загрузка, транспортировка (для этого, скорее всего, вам или иным специалистам потре...
Сколько стоит чип тюнинг грузовых автомобилей?
Совсем недавно специалисты автосервиса могли увеличить мощность двигателя автомобиля исключительно с помощью механического воздействия. Иначе было никак. Сегодня такие способы практически не используются и совсем не пользуются популярностью у автомобилистов. Особенно это касается новых транспортных средств, двигатель которых обо...
Рефрижераторные грузоперевозки. В чём преимущества услуги?
Транспортное средство, которое в качестве грузового борта использует специальный холодильник, способный поддерживать определенный температурный режим называется рефрижератором. Это слово с латинского «refrigeratus» переводится, как «охлажденный», «охлаждают». Поэтому холодильная установка, смонтированная на борту грузового транс...