+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Дорожники приготовили сюрпризы Украинским грузоперевозчикам
Дата публикации: 2017-09-16

Лайм – грузовое такси в Киеве
Дата публикации: 2017-09-13

Этой осенью начнут строить платные дороги
Дата публикации: 2017-08-06

В Украине морские грузы будут растормаживать по-новому
Дата публикации: 2017-08-01

Водителей в Украине заставит ездить медленнее
Дата публикации: 2017-07-27

Правила перевозки крупногабаритных грузов транспортом.
Дата публикации: 2017-07-26

Перевозка кроватей
Дата публикации: 2017-07-19

Автомобильные международные грузоперевозки из Киева
Дата публикации: 2017-06-29

Грузоперевозки текстиля от Интернет-магазина Postelok
Дата публикации: 2017-05-30

Как Киевские грузовики будут парковаться в центре города
Дата публикации: 2017-04-16

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Дорожники приготовили сюрпризы Украинским грузоперевозчикам
Лето закончилось, а значит и сезон отпусков подошел к концу. В крупных городах это ощущается наиболее остро. Сразу же увеличилось количество автомобилей на дорогах, и снова появляются пробки в самых оживленных местах. Да и ремонтники тоже «помогают». Состояние дорог в Украине оставляет желать лучшего, поэтому и ремонтировать их ...
Лайм – грузовое такси в Киеве
В современном мире очень часто появляется необходимость перевезти груз, переехать в новую квартиру с комфортом, добраться на вокзал или в аэропорт с чемоданами. При таких условиях поездка на общественном транспорте может быть крайне сложной или даже невозможной. Самый оптимальный вариант – сесть в свое авто и приехать к месту на...
Этой осенью начнут строить платные дороги
Платные дороги – это обычная практика для развитых стран мира. Возможность пополнять бюджет страны и одновременно иметь хорошую прибыль от транзита заставляет правительство вовремя задуматься над внедрением этих услуг на территории своего государства. К тому же, такие дороги имеют высокие стандарты, и ехать по такому покрытию од...