+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Офисный переезд без хлопот в Киеве
Дата публикации: 2017-12-25

Застраховать груз и как получить страховку
Дата публикации: 2017-11-15

Почему грузоперевозчики ездят на шинах Rosava
Дата публикации: 2017-11-03

Грузоперевозчики грозятся поднять тарифы в два раза уже в этом году
Дата публикации: 2017-10-22

Все виды перевозок электроинструмента в интернет-магазине «Альцест»
Дата публикации: 2017-10-18

Квартирный переезд в Киеве
Дата публикации: 2017-10-14

Дорожники приготовили сюрпризы Украинским грузоперевозчикам
Дата публикации: 2017-09-16

Лайм – грузовое такси в Киеве
Дата публикации: 2017-09-13

Этой осенью начнут строить платные дороги
Дата публикации: 2017-08-06

В Украине морские грузы будут растормаживать по-новому
Дата публикации: 2017-08-01

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Офисный переезд без хлопот в Киеве
Если при квартирном переезде всё достаточно просто и ясно, то при офисном возникает масса дополнительных хлопот. Здесь переживать приходится не только о сохранности мебели и техники. Желательно предусмотреть любой неблагоприятный сценарий и вовремя его предупредить. Главная цель – это справится в кратчайшие сроки, чтобы рабочий ...
Застраховать груз и как получить страховку
Перевозка грузов, как и любой другой бизнес, подразумевает наличие определенных рисков. Они существуют разных типов и некоторые сразу видны, даже так сказать «не вооруженным глазом», а с другим перевозчики сталкиваются реже. Самый простой способ уменьшить влияние рисков во время перевозки – это оформить страховку. Крупные компа...
Почему грузоперевозчики ездят на шинах Rosava
В бизнесе грузоперевозок очень многое зависти от автомобиля, его характеристик, своевременного обслуживания и ремонта. На избитых шинах далеко не уедешь и в непогоду работать становиться сложно. Плюс конкуренция на рынке очень большая, клиентов нужно к себе чем-то привлекать. Поэтому и стараются грузоперевозчики даже самый мелки...