+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Перевозка кроватей
Дата публикации: 2017-07-19

Автомобильные международные грузоперевозки из Киева
Дата публикации: 2017-06-29

Грузоперевозки текстиля от Интернет-магазина Postelok
Дата публикации: 2017-05-30

Как Киевские грузовики будут парковаться в центре города
Дата публикации: 2017-04-16

На украинских дорогах появятся знаки "Выбоины"
Дата публикации: 2017-04-10

Украинцам позволили увеличить страховую выплату при ДТП особенно с грузовыми авто
Дата публикации: 2017-03-29

Из Киева будут выживать автовладельцев с грузовыми автомобилями
Дата публикации: 2017-03-23

Перевозки и хранения ламината, какие основные правила
Дата публикации: 2017-03-20

В Киеве массово закрываются службы грузового такси
Дата публикации: 2017-03-13

Грузоперевозчики массово переходят на газ
Дата публикации: 2017-03-10

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Перевозка кроватей
Самая главная мебель в Вашей спальне — это, конечно же, кровать. Её выбирают долго, многие стараются сделать кровать под заказ. Тогда она будет отвечать всем требованиям и четко подходить по размерам. И если вдруг стоит необходимость переезда в новый дом, то кровать хочется забрать с собой. Для перевозки этой мебели есть несколь...
Автомобильные международные грузоперевозки из Киева
Каждый день по всему миру совершаются сотни тысяч грузоперевозок. Одни доставляют почту, другие продукты, третьи помогают перевезти мебель и вещи в новый дом. При этом часто грузоперевозки не ограничиваются границами одной страны. Услуги международных грузоперевозок доступны и для жителей Украины. Компания полностью берет на себ...
Грузоперевозки текстиля от Интернет-магазина Postelok
Интернет-магазина Postelok в сотрудничестве с брендовыми производителями предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент домашнего текстиля. У нас представлен большой выбор качественного постельного белья, одежды для дома, детского текстиля, текстиля для кухни и ванны, выполненного исключительно материалами из натуральных составо...