(096) 296-65-12 (050) 766-43-53 (093) 271-31-13
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Как правильно перевозить пианино
Дата публикации: 2021-07-28

Как правильно перевезти стиральную машинку
Дата публикации: 2021-07-26

Грузоперевозка автозапчастей на Range Rover (Рендж Ровер)
Дата публикации: 2021-07-21

Грузоперевозки при наличии экспедитора
Дата публикации: 2021-07-15

Грузоперевозки Вышгород – Украина от 12 грн. за км.
Дата публикации: 2021-07-14

Безопасная перевозка мебели по Украине
Дата публикации: 2021-07-13

Украина -ТОП-производитель на рынке грилей премиум-класса с доставкой в Ваш город
Дата публикации: 2021-07-08

Грузоперевозки по Украине с компанией ZAMMLER
Дата публикации: 2021-07-03

Перевозка VIP дорогой мебели (что делать)
Дата публикации: 2021-07-01

Стоимость газа в Украине выросла, можно ожидать и поднятие цен на грузоперевозки
Дата публикации: 2021-06-29

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Как правильно перевозить пианино
Когда дело доходит до перевозки таких хрупких и ценных вещей, как пианино, дело стоит предоставить настоящему мастеру. На нашем сайте https://www.rins.com.ua/ Вы сможете найти подходящего. Пианино – вещь хоть и большая, но по конструкции хлюпкая. Одно неверное движение может серьёзно его повредить. Такой риск увеличивается в ра...
Как правильно перевезти стиральную машинку
Бытовые проблемы занимают большую часть нашей жизни. Сегодня мы подробно рассмотрим, как безошибочно транспортировать стиральную машинку. "Большая часть молодых семей при многочисленных переездах встречаются с проблемой транспортировки тех или иных вещей", - сообщает https://www.rins.com.ua/ Ни для кого не секрет, что перед те...
Грузоперевозка автозапчастей на Range Rover (Рендж Ровер)
Если вы являетесь счастливым обладателем люксового внедорожника, то заказать запчасти для автомобиля доступно на сайте https://ukrparts.com.ua/category/land-rover/range-rover/. Компания осуществляет доставку по всей Украине в минимальные сроки. Также предусмотрен самовывоз и бесплатная развозка по Киеву. Жители столицы смогут в ...