(096) 296-65-12 (050) 766-43-53 (093) 271-31-13
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Подборка лучших автомобилей Bentley 2021 года
Дата публикации: 2021-10-18

Срочный выкуп грузовиков в Одессе и элитных авто
Дата публикации: 2021-10-06

Перевозка правильно упакованных стекол, зеркал, мебели
Дата публикации: 2021-10-05

Транспортировка холодильника
Дата публикации: 2021-09-30

Покупаем робот-пылесос, с доставкой
Дата публикации: 2021-09-18

Правильную перевозка грузов Ворзель - Николаев заказывайте от 12 грн./км.
Дата публикации: 2021-09-14

Правильная перевозка грузов Бровары - Николаев заказывайте у нас
Дата публикации: 2021-09-09

Легковой автомобиль для грузоперевозок: особенности выбора
Дата публикации: 2021-09-02

Быстрый выкуп грузового автомобиля в Украине
Дата публикации: 2021-09-01

Заказать пылесос с грузовой доставкой на дом
Дата публикации: 2021-08-19

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Подборка лучших автомобилей Bentley 2021 года
Бренд Bentley у многих ассоциируется с роскошью и богатством. Это немудрено, ведь данные автомобили имеют очень высокую стоимость, которая полностью оправдана. В нее входят не только расходы на комплектующие и сырье, но и оплата ручного труда множества сотрудников. Хотя часть процессов на производстве и автоматизирована, многие ...
Срочный выкуп грузовиков в Одессе и элитных авто
Еще несколько лет назад, покупатели автомобилей в Украине активно пользовались услугами частных авто перекупщиков. Привезти авто из-за границы действительно было популярной услугой, хотя не всегда надежной. Но мир не стоит на месте, и сейчас такой сервис приобретает легальные права. Более подробно узнать о выкупе машин по заданн...
Перевозка правильно упакованных стекол, зеркал, мебели
Главное в качественной и надежной транспортировке стекол и иных хрупких вещей является добротная упаковка. С зеркалами в роли упаковочного материла используют: Воздушно-пузырьковую плёнку. Стрейч-пленку. Гофрокартон. Витражи перевозят пакуя по отдельности в гофрокартон. Грани следует аккуратно обмотать упаковочным материалом и...