+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Автомобильные чехлы для грузовых автомобилей
Дата публикации: 2019-07-29

Диски для грузовых автомобилей
Дата публикации: 2019-07-25

Этапы гидрофикации грузового автомобиля, самосвала, тягача
Дата публикации: 2019-07-19

Фитодизайн с доставкой на дом
Дата публикации: 2019-07-02

Аренда автомобиля в Киеве – удобная и востребованная услуга
Дата публикации: 2019-06-23

Как выбрать постельное белье для себя с доставкой
Дата публикации: 2019-06-15

Контроль топлива на предприятии, зачем нужно gps слежение
Дата публикации: 2019-06-01

Как недорого перевезти и купить постельное белье достойного качества?
Дата публикации: 2019-05-27

Перевозка двуспальной кровати, наши рекомендации
Дата публикации: 2019-05-11

Сколько стоит чип тюнинг грузовых автомобилей?
Дата публикации: 2019-03-29

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Автомобильные чехлы для грузовых автомобилей
Для водителей, работающих на грузовых авто, особенно для дальнобойщиков, кабина это фактически родной дом, в котором проходит большая часть их жизни. Чтобы работа приносила не только заработок, но и удовольствие, салон любовно украшают и обустраивают с особенным старанием. Важнейшая часть салона — это сиденья, которые долж...
Диски для грузовых автомобилей
Человек, привыкший рационально использовать свое время, не будет хаотично передвигаться в пространстве в поисках нужного товара. Интернет значительно упростил жизнь, обеспечив почти безграничный информационный ресурс и возможность совершать покупки, не входя из дома. При этом можно совершенно спокойно, в любое время суток рассма...
Этапы гидрофикации грузового автомобиля, самосвала, тягача
Гидравлика необходима автомобилю для подключения различного гидравлического оборудования – гидравлической стрелы, крана-манипулятора, отвала, щетки, а также для агрегатирования прицепных составов. Многие производители транспортных средств устанавливают гидросистему в заводских условиях, но в продаже есть немало техники, не оснащ...