+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Сколько стоит чип тюнинг грузовых автомобилей?
Дата публикации: 2019-03-29

Рефрижераторные грузоперевозки. В чём преимущества услуги?
Дата публикации: 2019-03-24

Перевозка мебели для офиса
Дата публикации: 2019-03-16

Международные грузоперевозки
Дата публикации: 2019-03-11

Грузоперевозки летних шин.
Дата публикации: 2019-02-15

Грузоперевозки по Киеву и Украине.
Дата публикации: 2019-02-13

Ностальгия грузоперевозок Киева
Дата публикации: 2019-02-02

Внешнее и техническое состояние грузоперевозок в Киеве.
Дата публикации: 2019-01-30

Нормативы осуществления услуги по опасным грузоперевозкам
Дата публикации: 2019-01-28

Если Вы занимаетесь профессионально грузоперевозками по Киеву, наши рекомендации.
Дата публикации: 2019-01-27

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Сколько стоит чип тюнинг грузовых автомобилей?
Совсем недавно специалисты автосервиса могли увеличить мощность двигателя автомобиля исключительно с помощью механического воздействия. Иначе было никак. Сегодня такие способы практически не используются и совсем не пользуются популярностью у автомобилистов. Особенно это касается новых транспортных средств, двигатель которых обо...
Рефрижераторные грузоперевозки. В чём преимущества услуги?
Транспортное средство, которое в качестве грузового борта использует специальный холодильник, способный поддерживать определенный температурный режим называется рефрижератором. Это слово с латинского «refrigeratus» переводится, как «охлажденный», «охлаждают». Поэтому холодильная установка, смонтированная на борту грузового транс...
Перевозка мебели для офиса
Лицо компании. После регистрации предприятия, фирмы или компании, воплощая в жизнь бизнес-план, появляется необходимость открыть офис. Но одного секретаря-помощника и помещения, расположенного в нужном месте, не достаточно. Обязательно нужна офисная мебель, которая не только функционально заполнит офис, но и обеспечит необходим...