+38(044) 227-42-56
Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Грузоперевозки летних шин.
Дата публикации: 2019-02-15

Грузоперевозки по Киеву и Украине.
Дата публикации: 2019-02-13

Ностальгия грузоперевозок Киева
Дата публикации: 2019-02-02

Внешнее и техническое состояние грузоперевозок в Киеве.
Дата публикации: 2019-01-30

Нормативы осуществления услуги по опасным грузоперевозкам
Дата публикации: 2019-01-28

Если Вы занимаетесь профессионально грузоперевозками по Киеву, наши рекомендации.
Дата публикации: 2019-01-27

Тюнинг для грузовых автомобилей
Дата публикации: 2019-01-26

Необычные способы грузовых перевозок
Дата публикации: 2019-01-23

Покупка и перевозка современные гидромассажных ван в 2019 году
Дата публикации: 2019-01-22

У пошуках вигідного автокредиту на вантажний автомобіль
Дата публикации: 2019-01-20

О КОМПАНІЇ «РІНС»РіНС українська компанія, Робота і Навчання сьогодні. Мова спілкування: українська, англійська, російська. Головною нашою метою , яку ставить перед собою мувінгова компанія є сервіс виконання робіт і пошук найкращого рішення організації переїзду. Ми переймаємо опит з Європи, беремо найкраще в менеджменту переїзду, навчаємося працюємо. Головні принципи – це професійний підхід і повна матеріальна відповідальність.

Наші пріоритети

Головне : «Переїзджаємо гарно, а ми все зробимо професійно!»

Переїзд - це серйозний і складний захід, але воно має нести тільки позитивні емоції. На відміну від більшості мувінгових компаній, ми організували свою роботу так, що замовник практично не бере участь у стомлюючому процесі переїзду. Вам не доведеться відкладати свої справи, потрібно лише зателефонувати в нашу компанію, і всю організацію переїзду ми повністю візьмемо на себе.

Наші фахівці

Дуже важливо довіра між замовником та працівниками компанії, що здійснюють переїзд, адже на де якийсь час все майно опиняється в руках цих людей. Головною запорукою довіри є професіоналізм співробітників.

Наші послуги

Ми надаємо широкий перелік послуг, при його формуванні головним нашим завданням було забезпечити комфорт клієнтів. Спираючись на досвід роботи, ми намагаємося врахувати потреби і побажання кожного замовника. І оскільки кожен переїзд індивідуальний, ми уважно ставимося до нюансів кожного з них і прислухаємося до побажань клієнта, роблячи все можливе, щоб надати потрібну послугу.

Наша ціна на послуги мувинга нижче, ніж в середньому по Києву. Вартість послуг завжди адекватна і більш ніж відповідає якості, при цьому, ми невпинно працюємо над вдосконаленням своєї роботи. У нас ви можете отримати повний комплекс послуг по переїзду, не сумніваючись в їх якості та оперативності роботи співробітників нашої компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Грузоперевозки летних шин.
Грузоперевозки крупными компаниями. С ростом численности населения, растет потребность и спрос на необходимые, для жизнедеятельности человека, товары: продукты питания; летние шины 175/65 R14; бытовая техника; инструменты хозяйственные, в том числе электроинструменты; одежда; товары народного потребления. Проще говоря,...
Грузоперевозки по Киеву и Украине.
Опасные грузы. Одной, из наиболее доходной и в тоже время рискованной услугой, на рынке грузоперевозок Киева и Украины, считается транспортировка грузов с маркировкой «опасно». Наряду с тем, что этот вид транспортных услуг, дает хорошую прибыль, он имеет много не желательных рисков и сложно-выполнимых, обязательных требований, ...
Ностальгия грузоперевозок Киева
Ностальгия грузоперевозок. товаротранспортные накладные заполнялись вручную, перьевой ручкой. Перо ручки макалось в чернило, красивым, старательным подчерком заполнялись бумажные формы документа, после заполнения высушивались промокашкой и бережно хранились в сухом месте, чтобы чернило, не размылось. Наступило время, когда испо...