(044) 227-42-56

(096) 296-65-12

(050) 766-43-53

(093) 271-31-13

Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Новости по теме: Офис и переезд
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Реальные доходы Украинцев резко начали падать к четвертому кварталу
Дата публикации: 2020-10-17

Как подключить телевидение и какой вид выбрать
Дата публикации: 2020-10-08

В Минздраве и медики говорят о возможности введения жесткого карантина в Украине
Дата публикации: 2020-10-05

Вы можете ошибиться, думая, что кризисный возраст - 40 лет
Дата публикации: 2020-09-29

Шмыгаль ответил, сколько должен получать Украинец в месяц
Дата публикации: 2020-09-27

Шмыгаль заявил о «Нормальной для Украинцев зарплате для жизни».
Дата публикации: 2020-09-21

Минздрав подготавливает почву, чтобы ввести жёсткий карантин по всей Украине
Дата публикации: 2020-09-17

Знаменитый городок для отдыхающих в Запорожской области залило водой и это очень пагубно отражается на любом сервисе, в том числе и грузоперевозках.
Дата публикации: 2020-09-14

Продление карантина грозит закрытием границ Украины и частичной остановки грузоперевозок
Дата публикации: 2020-09-11

Грузоперевозки Черкассы-Киев и неприятности, которые могут уничтожить бизнес
Дата публикации: 2020-09-09

Розберемо три питання для VIP-переїзду.

Розберемо три питання для VIP-переїзду.


Добавлена: 07.10.2015Категория: Офис и переезд

Які нюанси слід урахувати при підготовці переїзду керівника?

Як вибирати перевізника для VIP-переїзду?

Служба безпеки як-то бере участь у подібного роду переїздах?

З нашого досвіду, керівникам вкрай важливо переїхати з одного кабінету в інший дуже швидко, без будь-яких пошкоджень і, бажано, зберігши звичний порядок речей. У той же час, майно в кабінетах керівників набагато складніше, ніж у кабінетах рядових співробітників, і перевезти його швидко – не найпростіше завдання.

Основні особливості кабінету керівника – це дорога, важка, негабаритная і досить складна в збірці і розбиранні меблі. А крім цього, наявність значної кількості дрібних і дорогих предметів інтер'єру: колекційні статуетки, вази, набори елітного алкоголю і посуду.

Щоб здійснити переїзд кабінету керівника як можна швидше, ми рекомендуємо вибирати підрядника (мувінгову компанію), фахівці якої володіють належною кваліфікацією та досвідом роботи з такого роду майном.
Также читайте:
Грузоперевозки автомобильным транспортом в Украине с компанией «Сфера доставки»
Доставка грузов заслуживает отдельного внимания, так как этой услугой пользуются тысячи людей каждый день. Объем доставки Вашего груза не имеет значен...
Скільки важить піаніно
Стаття надана компанією Федорук, яка поможе Вам якщо потрібно перевезти меблі. Вага піаніно Задаючи питання, скільки важить піаніно, кожен має на ува...
Київ накрило їдким димом
Київ затягло ядучим димом. На запах гару на вулиці і в приміщенні скаржаться жителі всіх районів. Можливою причиною диму в столиці міг стати велика лі...
Їх кваліфікація повинна дозволяти їм швидко і чітко розбирати, переміщати і збирати меблі такого формату. Погодьтеся, розібрати складний стіл керівника, винести з кабінету 4-х метрову брифінг-приставку вагою 400 кг і спустити її вручну, наприклад, з 7-го поверху – це не те ж саме, що розібрати простий стіл рядового офісного співробітника вагою 35-40 кг і перевезти його в звичайному ліфті. Уточніть у підрядника, якщо у фахівців компанії такий досвід, з якою меблями доводилося працювати, як часто. Паралельно задайте аналогічні питання представникам клієнтів мувінгової компанії. Не бійтеся уточнювати деталі, адже час вашого керівника – безцінне, а вартість меблів у кабінеті керівника часто перевищує річний оборот невеликий мувінгової компанії.

До речі, для забезпечення схоронності майна, а також для того, щоб мати можливість чітко встановити вину підрядника в разі пошкоджень, настійно рекомендуємо розмежовувати доступи співробітників перевізника і будь-яких інших служб у приміщення. Часто компанії намагаються організувати переїзд в не зовсім відремонтовані приміщення, і співробітники мувінгової компанії змушені перебувати в одному приміщенні з бригадою ремонтників. Ілюзія економії часу, а на ділі все навпаки - переїзд затягується, тому що ремонтники заважають муверам розставити меблі і розкласти речі. А співробітники мувінгової компанії, у свою чергу, заважають ремонтникам зашпаклювати та доклеїти... Виникає взаємне незручність.

Наявність цінних речей і предметів інтер'єру в кабінеті керівника зобов'язує адміністративного директора звернути особливу увагу на відповідальність підрядника. Передбачте наявність матеріальної відповідальності за збереження майна в рамках договору. Крім цього, вибирайте підрядника, практикуючого страхування перевезеного майна, а також має поліс страхування відповідальності перед третіми особами.Страницы:
1
2
3
4