(044) 227-42-56

(096) 296-65-12

(050) 766-43-53

(093) 271-31-13

Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Новости по теме: Мебель и перевозка
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Реальные доходы Украинцев резко начали падать к четвертому кварталу
Дата публикации: 2020-10-17

Как подключить телевидение и какой вид выбрать
Дата публикации: 2020-10-08

В Минздраве и медики говорят о возможности введения жесткого карантина в Украине
Дата публикации: 2020-10-05

Вы можете ошибиться, думая, что кризисный возраст - 40 лет
Дата публикации: 2020-09-29

Шмыгаль ответил, сколько должен получать Украинец в месяц
Дата публикации: 2020-09-27

Шмыгаль заявил о «Нормальной для Украинцев зарплате для жизни».
Дата публикации: 2020-09-21

Минздрав подготавливает почву, чтобы ввести жёсткий карантин по всей Украине
Дата публикации: 2020-09-17

Знаменитый городок для отдыхающих в Запорожской области залило водой и это очень пагубно отражается на любом сервисе, в том числе и грузоперевозках.
Дата публикации: 2020-09-14

Продление карантина грозит закрытием границ Украины и частичной остановки грузоперевозок
Дата публикации: 2020-09-11

Грузоперевозки Черкассы-Киев и неприятности, которые могут уничтожить бизнес
Дата публикации: 2020-09-09

Як перевезти піаніно

Як перевезти піаніно


Добавлена: 20.02.2015Категория: Мебель и перевозка

Професійні вантажники при перенесенні піаніно використовують такелажні ремені і допоміжний неширокий, але міцний ремінець, зшитий з двох кінців званий деревиком. Деревик фіксує під інструментом основні ремені і не дає їм зіскочити щоб уникнути падіння піаніно при перенесенні по сходових прольотах. Для пересування піаніно по рівних поверхнях використовуються візки з колісними блоками. Піаніно розрізняються за вагою і габаритами, але завжди переноситься двома вантажниками, так як це зручно і двом легше розвернутися під час роботи на вузьких майданчиках і прольоти сходів, а також в дверних отворах.

Для перевезення інструменту в основному використовується автомобіль газель, тому що він оптимально підходить за розмірами, зручний для даної перевезення і оптимальним у плані економії. Завантажити піаніно в автомобіль можна різними способами, але найбільш зручні з них - це занесення в кузов спеціального помосту. Можна підняти одну сторону піаніно підклавши під іншу килимок для уникнення сколювання полірування, відкоригувавши водія, щоб він здав назад, і поставити піднятий край піаніно на кузов, а потім, взявшись за іншу сторону інструменту, засунути його в кузов.

Ще один поширений спосіб завантаження піаніно в кузов автомобіля такий - піднісши його до автомобіля задньою стінкою на відстань приблизно 40 сантиметрів і постеливши на кут кузова аркуш картону рівний ширині музичного інструменту, притулити його «спиною» на кузов взяти за ніжки і засунути по картону в машину.

Также читайте:
Нова Технологія Для Вантажних Автомобілів від Krone
Стало відомо, що німецька фірма Krone розробила новітню технологію під назвою Ice - Protect, яка буде встановлюватися на причепи вантажних автомобілів...
Мы на www.ukraine.com.ua, команда профессионалов, рекомендуем
Бизнес грузоперевозок не стоит на месте и старается идти в ногу со временем. В наше время сложно представить развитие без создания сайта компании. Бол...
К важным грузам правоохранители должны приставить вооруженную охрану, заявил глава СБУ.
Председатель Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко выступает за круглосуточную охрану мостов и железнодорожных сообщений. Об этом он заяви...
Побутує помилкова думка, що піаніно можна перевозити лежачи, так як може пошкодитися його дека, сотні інструментів перевозилися лежачи на задній стінці без якого-небудь збитку. Але на прохання замовника вантажники зобов'язані перевозити піаніно стоячи, попередньо надійно закріпивши його в автомобілі.

Перевезти піаніно, як і меблі можна самостійно без допомоги професіоналів, але варто все добре обміркувати і правильно розрахувати сили. Це гарантовано займе багато часу, спричинить за собою величезну витрату фізичних зусиль і навряд чи вся робота пройде гладко, без нанесення пошкоджень вантажу інструменту. Також все може закінчитися більш плачевно, ця робота вимагає фізичної підготовки і певних навичок, не маючи які можна завдати собі каліцтва і піддати здоров'я небезпеці!

Довіртеся професіоналам, вони знають, як правильно виконати свою роботу, зробити її так щоб Ваше піаніно і далі радувало Вас своїм звучанням і зовнішнім виглядом.

Джерело: http://robotazp.com.ua/

Страницы:
1
2
3
4