(044) 227-42-56

(096) 296-65-12

(050) 766-43-53

(093) 271-31-13

Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Новости по теме: Квартира и переезд
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
Реальные доходы Украинцев резко начали падать к четвертому кварталу
Дата публикации: 2020-10-17

Как подключить телевидение и какой вид выбрать
Дата публикации: 2020-10-08

В Минздраве и медики говорят о возможности введения жесткого карантина в Украине
Дата публикации: 2020-10-05

Вы можете ошибиться, думая, что кризисный возраст - 40 лет
Дата публикации: 2020-09-29

Шмыгаль ответил, сколько должен получать Украинец в месяц
Дата публикации: 2020-09-27

Шмыгаль заявил о «Нормальной для Украинцев зарплате для жизни».
Дата публикации: 2020-09-21

Минздрав подготавливает почву, чтобы ввести жёсткий карантин по всей Украине
Дата публикации: 2020-09-17

Знаменитый городок для отдыхающих в Запорожской области залило водой и это очень пагубно отражается на любом сервисе, в том числе и грузоперевозках.
Дата публикации: 2020-09-14

Продление карантина грозит закрытием границ Украины и частичной остановки грузоперевозок
Дата публикации: 2020-09-11

Грузоперевозки Черкассы-Киев и неприятности, которые могут уничтожить бизнес
Дата публикации: 2020-09-09

Як підготувати приміщення до переїзду?

Як підготувати приміщення до переїзду?


Добавлена: 23.01.2015Категория: Квартира и переезд

Навіщо готувати приміщення до переїзду?

 • щоб захистити від ушкоджень підлогу і стіни;
  • щоб полегшити розвантаження і розстановку речей;
  • щоб швидше адаптуватися на новому місці.
  Підготовка квартири, дачі та офісу до переїзду дещо різняться між собою, тому варто поговорити про кожній категорії окремо.

  Підготовка приміщення при квартирному переїзді

  Чим ширше приміщення в квартирі, тим менше клопоту у вас буде з їх підготовкою до переїзду. На жаль, сучасні квартири нерідко нагадують звірині нори: закутки, тупики і довгі вузькі коридори. Переміщати меблі з таким «ходів», не пошкодивши ні речей, ні стін, деколи буває вкрай складно. Найважчий випадок - переїзд в малогабаритну квартиру з гарним дорогим ремонтом і оздобленням.

  Двері можна захистити від ушкоджень, обтягнув їх поліетиленовою плівкою. У ряді випадків доводиться розбирати дверні коробки, якщо меблі не проходить у вузький отвір.
  Также читайте:
  Поради тим, хто переїжджає самостійно
  У кожній квартирі є безліч предметів, які вимагають підвищеної уваги і акуратності при перевезенні. Це може бути проекційний або плазмовий телевізор, ...
  Как правильно перевезти мебель?
  Неотъемлимой частью жизни человека является его дом. Картины, ковры, бытовая техника, мебель – это те вещи, которые окружают нас ежедневно, и постепе...
  Грузоперевозки – это бизнес, который может начать каждый без больших капиталовложений.
  Грузоперевозки очень востребованы в современном мире, поэтому такой бизнес является очень перспективным. И его преимуществом является то, что стартова...
  На підлогу краще всього постелити міцну поліетиленову плівку, картон, у крайньому випадку - старі килими. Тоді ваш паркет або ламінат не постраждає, навіть якщо вантажники впустять що-небудь на підлогу. Також цей прийом допомагає захистити роботу, якщо на підлозі, наприклад, в передпокої, лежить слизька плитка.

  Найважче вберегти від пошкоджень стіни і стеля - поліетиленом чи картоном їх не оклеїш. Тут доводиться задіяти «допоміжні способи». Продумайте заздалегідь, як і де ви будете розставляти майно. Запишіть або зобразіть схему розстановки речей на папері і покажіть її вантажникам. Це дозволить уникнути плутанини на кшталт «спочатку ми несемо важкий шафа в найдальшу кімнату, а потім тягнемо його назад до входу».
  Заміряйте ширину і висоту дверних прорізів, а також арок (якщо вони є). Можливо, якісь речі не пройдуть в низький або вузький отвір. Тоді доведеться або розширювати прохід, або розбирати меблі, а це потребує додаткового часу.

  Попереджайте про «зонах підвищеної небезпеки», де потрібна особлива обережність. Це можуть бути низькі арки, вузькі прорізи або ділянки, оброблені особливо хорошими матеріалами. Говоріть відкрито: «В цьому місці потрібно проявляти особливу акуратність, щоб не пошкодити оздоблення стін».

  Оберніть виступаючі частини меблів пакувальним матеріалом з хорошими амортизаційними властивостями. Це може бути м'яка плівка з спіненого поліетилену або повітряно-бульбашкова плівка. Папір і стрейч-плівка в цьому випадку не зовсім підходять - вони не володіють достатньою товщиною і можуть порватися.

  Напередодні переїзду в квартирі неодмінно треба прибратися. Винесіть з приміщень все зайве, а потрібні речі при беріть в безпечне місце. Якщо під ногами у вантажників виявляться будматеріали або моторошно необхідну в повсякденному житті відро з ганчіркою, ви отримаєте чудову можливість дізнатися, як за кілька секунд перетворити раритетні меблі на купу уламків.

  Якщо в квартирі є плетені фіранки на проходах, низько висять світильники та інші речі, які заважають вільному пересуванню, на час переїзду їх краще зняти. Такі декоративні елементи можуть стати перешкодами під час перенесення речей. Також на час переїзду бажано прибрати зі стін дзеркала і прикраси з б'ються матеріалів. 


   

  Страницы:
  1
  2
  3
  4