(044) 227-42-56

(096) 296-65-12

(050) 766-43-53

(093) 271-31-13

Вход / Регистрация   Добавить объявление
Грузоперевозки Переезд квартиры Перевозка мебели Переезд офиса Грузчики Упаковка Аренда Упаковки
Новости по теме: Мебель и перевозка
Регион
г.  
Грузоподъемность авто
до тонн
Размер грузового отсека
до м3
до длина, м
до ширина, м
до высота, м
Цена в грн. за час работы
за автомобиль
за грузчика
Новости по темам
Горячие материалы:
20 000 гривен – вот столько первые Украинцы - штрафники заплатят за нарушение ПДД
Дата публикации: 2021-04-28

Киев продлевает сроки, ужесточает карантинные ограничения
Дата публикации: 2021-04-27

Как безопасно перевезти телевизор
Дата публикации: 2021-04-26

В связи с эпидемией в мире стали по-другому оценивать лидерство стран для рабочих эмигрантов
Дата публикации: 2021-04-10

Чиним грузовой МАН на сервисе в Одессе
Дата публикации: 2021-04-03

Медики озвучили профессии с наиболее высоким уровнем смертности от инфекции COVID-19
Дата публикации: 2021-03-17

Все в сауну, она изумительно снимает стресс
Дата публикации: 2021-03-12

Айфон не дает заряд. Возможные причины и проблемы, что делать
Дата публикации: 2021-03-03

Как выбрать амортизаторы для грузового автомобиля
Дата публикации: 2021-02-17

Пропоную роботу в Киеве срочно
Дата публикации: 2021-02-15

Перевезення піаніно, на що потрібно звернути увагу

Перевезення піаніно, на що потрібно звернути увагу


Добавлена: 25.01.2016Категория: Мебель и перевозка
Ледь вщухлі оплески після першого фортепіанного виступу, як на цьому ринку з'явилася ця послуга.

З тих пір багато чого змінилося з перевезення, удосконалилося. Техніка перевезення піаніно за останні 120 років розвивався величезними темпами, що дозволяє сьогодні значно спростити цю складну задачу. Сторінка, яку ви зараз читаєте, створена з метою спробувати навчити вас деяких основ професійної та надійної методики.

Тому перед тим, як переходити до навчання техніці перенесення піаніно, переконайтеся, що ви прочитали сторінку «Перевезення піаніно — це небезпечно».

Але! Читаючи ці та інші поради типу «зроби сам», завжди пам'ятайте про найважливіше: навіть з повноцінними теоретичними знаннями про те, як перенести піаніно, виникає величезна відповідальність за безпеку, пов'язана з цим процесом: як для хворої, так і для стерпного, яке, хоч іноді й дорого, але все ж не порівняти з ціною людського здоров'я.
Ви повинні знати про вазі піаніно, яке збираєтеся перевозити, до початку цього процесу, щоб підготувати відповідну кількість учасників
Великі піаніно (як, наприклад, ці 2 прекрасних монстра на фото внизу) досить важкі.
Также читайте:
Ми допоможемо Вам організувати якісний та швидкий офісний переїзд
Переїзд в новий офіс завжди приємно радує, так як це показує розвиток і розширення компанії. Тим не менше, сам переїзд в новий офіс у багатьох асоціює...
Nokian вывела на рынок грузовые автошины NTR 74S для прицепов
Финской компанией Nokian в 2015-ом было уделено немало внимания как легковому и легкогрузовому, так и «тяжелогрузовому» сектору автомобильной резины. ...
Розібрати кухню при переїзді: цього мало, або як краще переїжджати вашій кухні
Одна справа, коли ви тільки що купили і встановлюєте кухонні меблі, інше, коли ви переїжджаєте на нове житло і вам її необхідно спочатку розібрати, а ...
Такі інструменти досягають у висоту більше півтора метрів, а по вазі перевищують 370 кг

Скільки важить піаніно
Розміри самого маленького рояля починаються приблизно від 135 см в довжину (що еквівалентно 135 см у висоту для фортепіано) і важать в середньому 225-270 кг.
Концертні моделі роялів «подовжуються» до 275 см, а важать близько 450-550 кг, а іноді навіть цілу тонну!
Для більшості піаніно причина такої ваги — чавунна рама, до якої кріпляться струни. Невеликі піаніно важать орієнтовно  135-180 кг тому, що їх чавунна рама менше тих, що встановлені в їх великогабаритних «родичів».
По суті будь-піаніно висотою понад 120 см — не найкращий варіант для самостійної перенесення. Такі важкі інструменти повинні переміщати професіонали.
Піаніно не варто пересувати, використовуючи металеві ролики на кінцях ніжок. Ці ролики грають швидше декоративну роль, ніж приносять практичну користь, оскільки при використанні за призначенням з легкістю ушкоджують, приміром, паркет або ламінат або килимове покриття. Як ви можете бачити на зображенні внизу, вони дуже маленькі, і уявіть собі, скільки лиха вони можуть накоїти на вашому підлозі з урахуванням величезної ваги піаніно, розподіленого на 2 або 3 крихітних коліщатка!

Коліщатка піаніно
З часом, поки піаніно стоїть на одному місці, ролики можуть пошкодитися, і коли ви почнете штовхати, намагаючись зрушити з місця, інструмент, їх може заклинити. Результат — зламана ніжка рояля або фортепіано. Деякі піаніно, як на картинці внизу, мають цілих чотири декоративних ніжки з коліщатками на кінцях, і будь-яка з них з легкістю переломиться навпіл, якщо ви будете сильно старатися в «штовханні».

Біле піаніно
Отже, не варто намагатися переміщувати піаніно або рояль, використовуючи наявні на самому інструменті пристосування, а, значить, доведеться його все-таки піднімати...
Важливий принцип: максимальна ефективність процесу перенесення піаніно досягається аж ніяк не за рахунок кількості вантажників.
Однією з ключових особливостей перенесення піаніно силами друзів, сусідів і знайомих є їх велика підсумкова кількість. Звичайно, це добре в плані наявності «лави запасних» при виході з ладу одного або декількох учасників дії. Якщо під час роботи ви раптом відчуєте, що ваші сили закінчуються, то ні в якому разі не варто проявляти геройство і працювати «через не можу»: це може погано скінчитися. Грижа, проблеми зі спиною, плечовими суглобами або коліном — ось плачевні результати такої самодіяльності. Тому з одного боку велика кількість учасників — безсумнівний плюс.
Однак зверніть увагу: чим менше буде кількість безпосередньо вантажників, тим, як не дивно, краще. Зрозуміло, це повинні бути фізично міцні чоловіки і бажано одного зросту.

Спуск і підйом піаніно
Підйом і спуск піаніно — найнебезпечніша частина перевезення піаніно, як це видно на фото внизу. Саме з цієї причини так хочеться вас переконати не намагатися переміщувати його самостійно. Навіть якщо піаніно піднімають або спускають на 1-2 сходинки, він може з легкістю втратити рівновагу і вислизнути з рук вантажників, заподіявши страшний шкоду здоров'ю людей, не кажучи вже про пошкодження самого інструменту.

Перевезення піаніно у транспорті
Після того, як ви піднімете або спустіть по сходинках піаніно стільки разів, скільки буде необхідно, ви в підсумку виявитеся у вантажівки, який повинен буде перевезти інструмент в задане місце. Тут знадобиться проявити додаткову спритність, вправність та фізичні зусилля, бо за помахом чарівної палички піаніно навряд чи виявиться всередині кузова автомобіля. Добре, якщо він оснащений спеціальною підйомною платформою або пандусом, а якщо ні — готуйте свої м'язи (і голову) до напруженої роботи.
Сподіваємося, що ваші зусилля увінчаються успіхом, і піаніно спільними стараннями виявиться всередині транспортного засобу. Що далі?
При перевезенні в транспорті надійно закріпіть піаніно
Транспорт для перевезення піаніно
Краще перестрахуватися, ніж допустити помилку і як слід не подбати про фіксацію вантажу інструменту всередині кузова автомобіля.
Тільки уявіть собі наслідки того, що ваше піаніно почне їздити всередині машини за власним, відмінним від вашого, маршрутом! Якщо обійдеться без людських жертв на дорозі, вважайте, що ви — щасливчик. Так що закріпіть піаніно ременями до кріплень на стінах кузова, обмотавши інструмент двічі або навіть тричі, і тоді вже зі спокійним серцем руште.
Коли ви прибудете на місце, вам потрібно виконати вже знайомі процедури, пов'язані з вивантаженням, кантовкою, підйомом, спуском і перенесенням піаніно. Сподіваємося, що на цьому етапі сили вас ще не залишать, і ви з успіхом зможете завершити розпочате.

Як встановити піаніно
Встановивши піаніно в кімнаті, краще всього буде надіти на його ролики спеціальні ковпачки або просто підкласти під них що-небудь тверде (маленькі дощечки) для запобігання пошкодження підлоги.
Ура! Ваше піаніно перевезено!
Звучить непогано, правда? Це дійсно здійснимо для вас і вашої команди безкоштовних помічників, особливо, якщо ви уважно ознайомилися з цією статтею і дуже добре обміркували процес перевезення піаніно.Страницы:
1
2
3
4